Aktuálně

Kompostéry

********************************

Pěstitelská pálenice SOPARO Rousínov oznamuje, ža zahájila příjem objednávek na pálení ovoce. Objednávky termínu pálení lze sjednat telefonicky denně na čísle 602 894 038.

********************************

MUDr. Sýkorová oznamuje, že od 14.08. do 25.08.2017 nebude ordinovat. Zastupovat ji po tuto dobu bude a pouze akutní stavy ošetří MUDr. Ryšavá, a to ve svých ordinačních hodinách.

********************************

MUDr. Ryšavá oznamuje, že od 28.8. do 1.9. 2017 nebude ordinovat. Bude přítomna pouze sestra. Zastupovat ji bude ordinace MUDr.Sýkorové, Sušilovo náměstí 432/54, Rousínov, tel. 517 370 081.

********************************

Vodovody a kanalizace Vyškov, a.s. oznamují, že budou v pátek 25.8.2017 v době od 7 - 14 hodin, provádět v naší obci odkalování vodovodu.

 

SVATBY 2018

Sdělujeme snoubencům, že dne 1. září 2017 v 8.00 hodin budou zveřejněny oddávací dny pro rok 2018. Souběžně bude spuštěn rezervační systém, kde si požadovaný termín zarezervujete.

 

Upozornění občanům !!! Zaměřují se především na seniory !!!

Obecní úřad Nemojany upozorňuje občany, že se v posledních dnech, přes zákaz podomního prodeje, pohybují v naší obci prodejci s nabídkou nových cen energií s tím, že se jedná o aukci vyhlášenou obcí. Tito prodejci se nejprve nechají telefonicky pozvat. Toto tvrzení se nezakládá na pravdě, obec se žádné aukce neúčastní. Věnujte prosím pozornost těmto a podobným nabídkám, i když Vám budou slíbeny nižší ceny za plyn či elektřinu.

Rozhodnutí hejtmana JMK o odvolání doby zvýšeného nebezpečí vzniku požáru

Mapový portál Nemojany

Program DEŠŤOVKA

Přerušení provozu sběrného dvora v Rousínově


Napojení soukromých kanalizačních přípojek

Všichni majitelé nemovitostí jsou povinni si před vlastním fyzických připojením a zaházením výkopu domluvit termín kontroly a předání přípojky s pověřených pracovníkem obce panem Jiřím Hynštem na telefonu 775 762 193. Při této kontrole bude vyplněn Protokol o kontrole připojení na splaškovou kanalizaci a podepsáno Čestné prohlášení o oddělení splaškové a dešťové vody. Poté je možné provést vlastní napojení soukromé části přípojky na zhotovenou obecní část.

--------

Nabídka bezplatného právního poradenství pro osoby se zdravotním postižením a seniory - klikněte ZDE.

-----------

 

 


Úřední deska

  • Oznámení SODV
  • SPÚ - nabídka pozemku k pronájmu
  • Dokumenty rozpočtového procesu
  • Účetní závěrka 2016
  • Závěrečný účet 2016
  • Závěrečný účet 2016 - SODV
  • ÚZSVM - výzva občanům, seznam nemovitostí a stav - aktualizace


 

 

            

Následující stránka: Webkamera